Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja odbyła się uroczysta akademia. Nie zabrakło patriotycznych akcentów, chwili refleksji i wyjątkowej atmosfery. To był piękny czas pokazujący, jak ważna jest pamięć o naszej historii i narodowych wartościach. Dziękujemy za obecność.







