Klasa 6a odwiedziła babicką filię Biblioteki Publicznej Gminy Oświęcim, by wziąć udział w bibliotecznym escape roomie. Uczniowie rozwiązywali zagadki i wykonywali kolejne zadania, aby otworzyć tajemniczą walizkę. I udało się! Była to także okazja, aby przejrzeć księgozbiór biblioteki oraz poznać zasady jej funkcjonowania. Dziękujemy pani Karolinie Adamczyk za ciepłe przyjęcie i ciekawe zajęcia.








