Uczniowie klas 7 i 8a na wspólnym wyjeździe w rejon Kotliny Kłodzkiej. Nasza młodzież odwiedziła najciekawsze miejsca regionu. Pogoda i humory dopisały!



Uczniowie klas 7 i 8a na wspólnym wyjeździe w rejon Kotliny Kłodzkiej. Nasza młodzież odwiedziła najciekawsze miejsca regionu. Pogoda i humory dopisały!


