Rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. 11 marca z dziećmi i młodzieżą spotkali się Proboszcz parafii pw. WNMP w Oświęcimiu, ks. Edward Mazgaj, oraz rekolektant, Wikariusz Generalnego Zgromadzenia Księży Michalitów, ks. Krzysztof Poświata.




Rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. 11 marca z dziećmi i młodzieżą spotkali się Proboszcz parafii pw. WNMP w Oświęcimiu, ks. Edward Mazgaj, oraz rekolektant, Wikariusz Generalnego Zgromadzenia Księży Michalitów, ks. Krzysztof Poświata.



