8 kwietnia br. w trakcie wizyty w Galerii Książki uczniowie klas czwartych wzięli udział w lekcji bibliotecznej "Detektywi z Tajemniczej 5", poznali też szeroką ofertę oświęcimskiej biblioteki.





8 kwietnia br. w trakcie wizyty w Galerii Książki uczniowie klas czwartych wzięli udział w lekcji bibliotecznej "Detektywi z Tajemniczej 5", poznali też szeroką ofertę oświęcimskiej biblioteki.




