24 kwietnia uczniowie starszych klas wzięli udział w zajęciach profilaktycznych. Naszym gościem był raper Kolah, czyli Mirek Kolczyk. Czerpiąc z własnych doświadczeń, Kolah opowiadał o konsekwencjach uzależnienia od alkoholu, papierosów i substancji psychoaktywnych.




