29 kwietnia społeczność SP Babice uroczystą akademią uczciła 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nie zabrakło ważnych i mądrych słów o odpowiedzialności za dobro wspólne, jakim jest nasza Ojczyzna. W trakcie uroczystości uczniowie klasy VIII przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom.









