2o czerwca pożegnaliśmy dwudziestu absolwentów naszej szkoły. Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy powodzenia w nowych szkołach!






2o czerwca pożegnaliśmy dwudziestu absolwentów naszej szkoły. Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy powodzenia w nowych szkołach!





