U progu nowego...

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się 2 września br. Uczniów klas IV-VIII zapraszamy o godz. 8.00, a uczniów klas I-III o godz. 9.00.


W poniedziałek świetlica pracuje w godz. 6.30-16.30.


Autobus szkolny będzie kursował według poniższego rozkładu.

Trasa do szkoły:

Simech 7:30
ul. Klubowa 7:33
ul. Zgodna 7:35
ul. Zgodna 7:37
Szkoła 7:43

Powrót:
Szkoła 10:50
Simech 10:55
ul. Klubowa 10:58
ul. Zgodna 11:00
ul. Zgodna 11:02

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?