12 września odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W bieżącym roku szkolnym funkcję tę pełnić będzie p. Katarzyna Obstarczyk. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!




12 września odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego. W bieżącym roku szkolnym funkcję tę pełnić będzie p. Katarzyna Obstarczyk. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!



