18 września 2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Igrzyskach Historycznych, konkursie organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu. Franciszek Potocki z kl. IV przeszedł do finału w kategorii klas IV-VI. W kategorii klas VII-VIII reprezentowali nas Mateusz Wróblewski, Noemi Chwierut, Milena Bełzo, Karol Potocki oraz Justyna Zapała. Do finału przeszedł Karol Potocki z klasy VIII. Brawo! Opiekunem projektu jest p. Renata Lubińska.





