Pierwsze sukcesy w nowym roku!

18 września 2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Igrzyskach Historycznych,  konkursie organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu.  Franciszek Potocki z kl. IV przeszedł do finału w kategorii klas IV-VI. W kategorii  klas VII-VIII reprezentowali nas Mateusz Wróblewski, Noemi Chwierut, Milena Bełzo, Karol Potocki oraz Justyna Zapała. Do finału przeszedł Karol Potocki z klasy VIII. Brawo! Opiekunem projektu jest p. Renata Lubińska.

igrzyska2

igrzyska1

igrzyska3

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?