Remont - ważna informacja

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczynającym się od 26 września 2024 r. remontem nawierzchni  ciągów komunikacyjnych przed szkołą, zmienione zostają zasady wejścia do i wyjścia ze szkoły.
Bramka od strony ul. Różanej będzie zamknięta. Do szkoły wchodzić będziemy od strony boiska. Uczniowie klas VI - VIII przez drzwi do wąskiego korytarza przy sali gimnastycznej, a uczniowie klas I - V przez drzwi od strony wybiegu (plac z okrągłym klombem między boiskiem i szkołą).
Rodzice odbierający dzieci ze szkoły proszeni są o wejście do szkoły od strony wybiegu i zaczekanie na dziecko na holu przy sali gimnastycznej lub pozostanie na wybiegu.
Wykonawca poinformował, że remont potrwa ok. miesiąca.
Bardzo prosimy o rozmowę z dzieckiem na temat konieczności przestrzegania ustalonych przez szkołę zasad w celu bezpiecznego dojścia do i powrotu ze szkoły.

Małgorzata Wiśniewska

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?