Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczynającym się od 26 września 2024 r. remontem nawierzchni ciągów komunikacyjnych przed szkołą, zmienione zostają zasady wejścia do i wyjścia ze szkoły.
Bramka od strony ul. Różanej będzie zamknięta. Do szkoły wchodzić będziemy od strony boiska. Uczniowie klas VI - VIII przez drzwi do wąskiego korytarza przy sali gimnastycznej, a uczniowie klas I - V przez drzwi od strony wybiegu (plac z okrągłym klombem między boiskiem i szkołą).
Rodzice odbierający dzieci ze szkoły proszeni są o wejście do szkoły od strony wybiegu i zaczekanie na dziecko na holu przy sali gimnastycznej lub pozostanie na wybiegu.
Wykonawca poinformował, że remont potrwa ok. miesiąca.
Bardzo prosimy o rozmowę z dzieckiem na temat konieczności przestrzegania ustalonych przez szkołę zasad w celu bezpiecznego dojścia do i powrotu ze szkoły.
Małgorzata Wiśniewska


