30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Były życzenia, drobne upominki, sporo życzliwości i mnóstwo powodów do uśmiechu.
Wszystkim Panom - tym młodszym i tym troszkę starszym - przesyłamy serdeczne pozdrowienia!








30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Były życzenia, drobne upominki, sporo życzliwości i mnóstwo powodów do uśmiechu.
Wszystkim Panom - tym młodszym i tym troszkę starszym - przesyłamy serdeczne pozdrowienia!







