Święto Edukacji

11 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klasy 7b i 8 przygotowali humorystyczny skecz, podczas którego wcielili się w rolę przedstawicieli biura podróży. Analizując specyfikę poszczególnych przedmiotów szkolnych, pracownicy dobierali ich zdaniem najlepsze formy zakwaterowania i atrakcji dla nauczycieli:) Na zakończenie w duecie wokalnym wystąpiły Ania Wanat i Milena Bełzo.

Resized 20241011 104657 1728897867601 1728898071050

DEN2

DEN3

DEN4

 

 

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?