Szkoła pamięta...

W czwartek 31 października uczniowie naszej szkoły złożyli znicz pod tablicą upamiętniającą istnienie w latach II wojny światowej podobozu KL Auschwitz w Babicach.

 

W ramach akcji "Szkoła pamięta" na Cmentarzu Parafialnym w Oświęcimiu zostały zapalone znicze na grobach wybitnych Babiczan i w miejscach pamięci o poległych za Polskę.

 

IMG 20241104 WA0001

IMG 20241104 WA0004

IMG 20241104 WA0005

IMG 20241104 WA0007

IMG 20241104 WA0009

IMG 20241104 WA0010

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?