W czwartek 31 października uczniowie naszej szkoły złożyli znicz pod tablicą upamiętniającą istnienie w latach II wojny światowej podobozu KL Auschwitz w Babicach.
W ramach akcji "Szkoła pamięta" na Cmentarzu Parafialnym w Oświęcimiu zostały zapalone znicze na grobach wybitnych Babiczan i w miejscach pamięci o poległych za Polskę.








