22 listopada br. dwóch uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi". Franciszek Potocki zajął III miejsce, a Adam Kulczyk otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!


22 listopada br. dwóch uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi". Franciszek Potocki zajął III miejsce, a Adam Kulczyk otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

