Dyskoteka andrzejkowa

W czwartek 28 listopada w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich dyskoteka andrzejkowa. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji uczniów z klas 4-8, która na długo zostanie w naszej pamięci. Samorząd Uczniowski dziękuje uczestnikom oraz osobom, które pomogły w organizacji imprezy.

andrz1

andrz2

andrz3

andrz4

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?