W czwartek 28 listopada w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana przez wszystkich dyskoteka andrzejkowa. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji uczniów z klas 4-8, która na długo zostanie w naszej pamięci. Samorząd Uczniowski dziękuje uczestnikom oraz osobom, które pomogły w organizacji imprezy.






