Przypadający na 4 października Międzynarodowy Dzień Praw Zwierząt był okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska, gospodarki odpadami i ekoenergetyki. Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w konkursie Ligi Klas ph. “Człowiek i środowisko”, w ramach którego wspólnie opracowali plakaty informacyjne skoncentrowane wokół zagadnień przyrodniczo-ekologicznych oraz rozwiązywali eko-quiz. Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy 7a . Gratulujemy!



