Konkurs fotograficzny "Barwy Niepodległej" rozstrzygnięty! Nagroda za najciekawsze zdjęcie w tonacji biało-czerwonej, oddające charakter Narodowego Święta Niepodległości, przyznana uczniom klasy 5a. Opiekunowie Ligi Klas dziękują wszystkim zespołom i ich wychowawcom za zaangażowanie i wspaniałe fotografie!









