"Barwy Niepodległej" - rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs fotograficzny "Barwy Niepodległej" rozstrzygnięty! Nagroda za najciekawsze zdjęcie w tonacji biało-czerwonej, oddające charakter Narodowego Święta Niepodległości, przyznana uczniom klasy 5a. Opiekunowie Ligi Klas dziękują wszystkim zespołom i ich wychowawcom za zaangażowanie i wspaniałe fotografie!

BarwyNiep1

BarwyNiep5

BarwyNiep2

BarwyNiep3

BarwyNiep7

BarwyNiep4

BarwyNiep6

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?