Choć to początek grudnia, już poczuliśmy świąteczną atmosferę! Odwiedził nas Święty Mikołaj. Nie zabrałko upominków, uśmiechów i wielu ciepłych słów:) Odbył się także Pierwszy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, w którym triumfowali Paweł Wróblewski i Lena Bara. Brawo!







