12 grudnia odwiedziliśmy gliwickie Funzeum. Uczniowie klas IV, Va i VI wyruszyli w multisensoryczną podróż przez wystawy koloru i światła, łącząc solidną porcję wiedzy z dużą dawką dobrej zabawy. Aparaty w naszych komórkach rozgrzaliśmy do czerwoności:)









