Uczniowie klasy Vb oraz VIIb w środę 11 grudnia odwiedzili Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, by wziąć udział w fascynujących zajęciach edukacyjnych. Warsztaty obejmowały trzy tematy: "Magia czterech żywiołów" - interesująca lekcja dla młodych chemików, "Rozkoduj świat fauny" - ciekawe aspekty życia zwierząt oraz "Podróż jedzenia przez układ pokarmowy" - niezwykła wyprawa w głąb ludzkiego ciała. Serdecznie dziękujemy pracownikom i studentom Uczelni za zaangażowanie, kreatywność i solidną porcję wiedzy.








