Gratulujemy uczniom klasy VI zwycięstwa w szkolnym konkursie ph. "Niechaj Ziemię rozśpiewa kolęda" organizowanym w ramach Ligi Klas. Szóstoklasiści zaśpiewali kolędę przepełnioną radością z przyjścia na świat Zbawiciela - "Wśród nocnej ciszy". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Wasze występy dostarczyły wielu wzruszeń!

Zwycięska klasa



