20 grudnia uczniowie wszystkich klas spotkali się przy wigilijnych stołach. Spotkaniom tym towarzyszyła wyjątkowa, świąteczna atmosfera.

20 grudnia uczniowie wszystkich klas spotkali się przy wigilijnych stołach. Spotkaniom tym towarzyszyła wyjątkowa, świąteczna atmosfera.
