W styczniu br. odbyły się wyjątkowe występy klas I-III z okazji święta wszystkich Babć i Dziadków. Uczniowie pod opieką p. Katarzyny Hutny przygotowali przepiękne przedstawienia, które wypełniły salę radością, wzruszeniem i śmiechem. Były tańce, wiersze, piosenki oraz mnóstwo uśmiechów!
Nie zabrakło chwil pełnych emocji, gdy dzieci złożyły swoim Dziadkom i Babciom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To był dzień pełen miłości i wdzięczności za wszystkie wspaniałe chwile, które Babcie i Dziadkowie dają swoim wnukom każdego dnia.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. To był piękny czas, który na długo zostanie w pamięci.









