Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

W styczniu br. odbyły się wyjątkowe występy klas I-III z okazji święta wszystkich Babć i Dziadków.  Uczniowie pod opieką p. Katarzyny Hutny przygotowali przepiękne przedstawienia, które wypełniły salę radością, wzruszeniem i śmiechem. Były tańce, wiersze, piosenki oraz mnóstwo uśmiechów!
 
Nie zabrakło chwil pełnych emocji, gdy dzieci złożyły swoim Dziadkom i Babciom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To był dzień pełen miłości i wdzięczności za wszystkie wspaniałe chwile, które Babcie i Dziadkowie dają swoim wnukom każdego dnia.
 
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. To był piękny czas, który na długo zostanie w pamięci. 
 
jaselkadladziadka1
 
jaselkadladziadka2
 
jaselkadladziadka3
 
jaselkadladziadka4
 
jaselkadladziadka6
 
jaselkadladziadka7
 
jaselkadladziadka8
 
 
 

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?