Walentynki to dzień miłości, przyjaźni i życzliwości. W tym dniu w szkole królował kolor czerwony i różowy. Od samego rana kursowali listonosze poczty walentynkowej, rozdając uczniom kartki, tajemnicze liściki i serduszkowe lizaki. Samorząd Uczniowski życzy Wszystkim miłości, dobrych relacji i serdeczności każdego dnia:)






