Walentynki w naszej Szkole!

Walentynki to dzień miłości, przyjaźni i życzliwości. W tym dniu w szkole królował kolor czerwony i różowy. Od samego rana kursowali listonosze poczty walentynkowej, rozdając uczniom kartki, tajemnicze liściki i serduszkowe lizaki. Samorząd Uczniowski życzy Wszystkim miłości, dobrych relacji i serdeczności każdego dnia:)

 

walenty3

aaa

walenty2

walenty1

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?