Tego dnia nie zabrakło nam śmiechu i dobrej zabawy. Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę, organizując niezwykły pokaz mody. Chłopcy w wyjątkowych stylizacjach, z pełnym zaangażowaniem wcielili się w rolę modelek i zaprezentowali się na szkolnym wybiegu! Nie zabrakło również życzeń i drobnych upominków. Wszystkim dziewczynom życzymy, aby radość i dobry humor towarzyszyły Wam każdego dnia!






