10 marca rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Spotkanie z księdzem rekolektantem stało się punktem wyjścia do refleksji na temat kondycji współczesnej rodziny.
Dzień ten upłynął pod hasłem "Małe gesty, wielkie zmiany". W ramach zaplanowanych działań uczniowie dzielili się dobrym słowem, rozwijając umiejętność empatycznej komunikacji. Wspólnie stworzyli łańcuch dobrych myśli, napisali listy do uczniów z przyszłości oraz przygotowali materiały do Kapsuły Dobrych Myśli. Drzewo Dobrych Słów rozkwitło dziesiątkami cytatów o życzliwości i dobroci.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w tę mądrą i ważną inicjatywę. Pamiętajmy, że dobro wraca!









