Małe gesty, wielkie zmiany

10 marca rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Spotkanie z księdzem rekolektantem stało się punktem wyjścia do refleksji na temat kondycji współczesnej rodziny. 

Dzień ten upłynął pod hasłem "Małe gesty, wielkie zmiany". W ramach zaplanowanych działań uczniowie dzielili się dobrym słowem, rozwijając umiejętność empatycznej komunikacji. Wspólnie stworzyli łańcuch dobrych myśli, napisali listy do uczniów z przyszłości oraz przygotowali materiały do Kapsuły Dobrych Myśli.  Drzewo Dobrych Słów rozkwitło dziesiątkami cytatów o życzliwości i dobroci.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w tę mądrą i ważną inicjatywę. Pamiętajmy, że dobro wraca!

 

rekolekcje1

rekolekcje2

rekolekcje3

 

rekol1

 

rekol3

rekol4

rekol5

 

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?