Zaprezentowała swoje dzieło w Muzeum Narodowym

Oliwia Piłat, uczennica siódmej klasy naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Spotkania ze sztuką”. Jego organizatorem jest Fundacja PGE, która już po raz trzeci postanowiła wspomóc rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej uczniów podstawówek w miejscowościach zamieszkałych przez mniej niż 50 tysięcy mieszkańców. 

Zadaniem uczestników było przedstawienie przez ucznia własnej interpretacji wybranego obrazu Stanisława Wyspiańskiego. Znakomicie wywiązała się z niego babiczanka Oliwia Piłat, której opiekunką konkursową była Monika Grabowska-Pniak. W nagrodę Oliwia mogła zaprezentować swoje dzieło w Muzeum Narodowym. Dodatkowo klasa laureatki otrzymała zaproszenie do jednego z muzeów, które Fundacja PGE objęła swoim mecenatem. Klasa siódma gościła w Muzeum Narodowym w Warszawie. Otrzymała też możliwość uczestniczenia w lekcji muzealnej.

IMG 20250416 WA0000

IMG 20250416 WA0001

IMG 20250416 WA0002

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?