Prawdziwie świąteczna atmosfera towarzyszyła spotkaniu, które w przeddzień wiosennej przerwy zorganizował Samorząd Uczniowski. Obejrzeliśmy wspaniały występ artystyczny w wykonaniu naszych uczennic i wysłuchaliśmy życzeń złożonych przez dyrekcję oraz przewodniczącego SU. Ogłoszono też wyniki wiosennych konkursów. Gratulujemy wyróżnionym uczniom:)










