29 kwietnia społeczność SP Babice uroczystą akademią uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nie zabrakło ważnych i mądrych słów o odpowiedzialności za dobro wspólne, jakim jest nasza Ojczyzna. W trakcie uroczystości uczniowie klasy VIII przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom.
Piękna pogoda umożliwiła spacer po okolicy. Wydarzenie to miało na celu nie tylko upamiętnienie jednego z najważniejszych momentów w historii Polski, ale również stworzenie okazji do podziwiania uroków naszej małej Ojczyzny.







