Witaj Maj! Trzeci Maj!

29 kwietnia społeczność SP Babice uroczystą akademią uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Nie zabrakło ważnych i mądrych słów o odpowiedzialności za dobro wspólne, jakim jest nasza Ojczyzna. W trakcie uroczystości uczniowie klasy VIII przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom.

Piękna pogoda umożliwiła spacer po okolicy. Wydarzenie to miało na celu nie tylko upamiętnienie jednego z najważniejszych momentów w historii Polski, ale również stworzenie okazji do podziwiania uroków naszej małej Ojczyzny.

 

3maj1

3maj2

3maj3

3maj4

3maj5

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?