Egzaminacyjny maraton za nami!

W dniach 13–15 maja uczniowie klas ósmych zmierzyli się z jednym z najważniejszych wyzwań w swojej dotychczasowej edukacji – egzaminem ósmoklasisty. Nic więc dziwnego, że towarzyszyły im wielkie emocje. Doskonale wiemy, że każdy z nich osiągnie sukces i to nie tylko ten egzaminacyjny! Bo sukces - poza wysokim wynikiem punktowym – to także umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach:)

Eg3

Eg1

Eg2

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?