W dniach 13–15 maja uczniowie klas ósmych zmierzyli się z jednym z najważniejszych wyzwań w swojej dotychczasowej edukacji – egzaminem ósmoklasisty. Nic więc dziwnego, że towarzyszyły im wielkie emocje. Doskonale wiemy, że każdy z nich osiągnie sukces i to nie tylko ten egzaminacyjny! Bo sukces - poza wysokim wynikiem punktowym – to także umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach:)





