Żyjmy zdrowo!

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się Tydzień Promocji Zdrowia! Przez kilka dni uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnych działaniach promujących zdrowy styl życia. Były kolorowe plakaty, wspólna poranna rozgrzewka na boisku, degustacja zdrowych wód smakowych, a także pyszne, wspólne śniadanie pełne witamin. Nie zabrakło też ciekawych rozmów o zdrowiu i codziennych wyborach, które mają znaczenie. To był tydzień pełen uśmiechu, ruchu i dobrej energii! Dbajmy o siebie każdego dnia! 

zdrowie1

zdrowie2

zdrowie 3

zdrowie 4

zdrowie5

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?