W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się Tydzień Promocji Zdrowia! Przez kilka dni uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnych działaniach promujących zdrowy styl życia. Były kolorowe plakaty, wspólna poranna rozgrzewka na boisku, degustacja zdrowych wód smakowych, a także pyszne, wspólne śniadanie pełne witamin. Nie zabrakło też ciekawych rozmów o zdrowiu i codziennych wyborach, które mają znaczenie. To był tydzień pełen uśmiechu, ruchu i dobrej energii! Dbajmy o siebie każdego dnia!







