Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym!

Z radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Miejsce pracy rodzica oczami ucznia", organizowanego przez portal Praca.pl.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej miejsce pracy jednego z rodziców - tak, jak widzi je dziecko. Z każdej szkoły można przesłać maksymalnie cztery prace. Najlepsza praca zostanie nagrodzona, a jej szkoła otrzyma bon o wartości 2000 zł do Empiku na cele edukacyjne!

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie portalu oraz w załączniku.

 

konkurs miejsce pracy rodzinca oczami ucznia

 

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?