Uczestnicy zajęć teatralnych przygotowali przedstawienie pt. "Żeglarska przygoda" z myślą o najmłodszych widzach. W rejs wypływaliśmy trzykrotnie, zabierając na pokład podopiecznych zaprzyjaźnionych z naszą szkołą przedszkoli oraz uczniów pierwszej klasy. Zabawa była przednia, a ogromne emocje towarzyszyły nie tylko zaproszonym gościom, ale także młodym aktorom, którzy spisali się na medal. Brawo Wy!






