Ahoj, przygodo!

Uczestnicy zajęć teatralnych przygotowali przedstawienie pt. "Żeglarska przygoda" z myślą o najmłodszych widzach. W rejs wypływaliśmy trzykrotnie, zabierając na pokład podopiecznych zaprzyjaźnionych z naszą szkołą przedszkoli oraz uczniów pierwszej klasy. Zabawa była przednia, a ogromne emocje towarzyszyły nie tylko zaproszonym gościom, ale także młodym aktorom, którzy spisali się na medal. Brawo Wy!

zeglarskaprzygoda1

zeglarskaprzygoda2

zeglarskaprzygoda3

zeglarskaprzygoda4

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?