24 maja świętowaliśmy Dzień Dziecka. Rodzinny Piknik, zorganizowany we współpracy z Radą Rodziców, obfitował we wspaniałe atrakcje. Malowanie twarzy, tatuaże, zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe to tylko kilka spośród wielu aktywności przygotowanych z myślą o dzieciach i ich opiekunach. Nie zabrakło smacznych przekąsek i dobrej muzyki. Było radośnie, kolorowo i rodzinnie.
W trakcie imprezy udało nam się zebrać 1446,50 zł, dzięki którym sfinansujemy zakup profesjonalnej maszyny do popcornu. Dziękujemy za Wasze wsparcie i do zobaczenia za rok!








