6 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas 3-7. Z przyjemnością informujemy, że nowym przewodniczącym został Mateusz Wróblewski z klasy 6. Swoje obowiązki rozpocznie od nowego roku szkolnego. Gratulujemy!









