Finał szkolnego turnieju "Wiedza to potęga" za nami. Uczniowie młodszej i starszej grupy wiekowej mierzyli się z pytaniami z wielu dziedzin nauki. Zwycięzcy wykazali się rozległą wiedzą, opanowaniem i refleksem, dostarczając widzom nie lada emocji. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!






