Powodzenia, Ósmoklasiści!

Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment. Dla naszych ósmoklasistów to jednak coś więcej –  pożegnanie ze szkołą podstawową i krok w kierunku nowego etapu życia. Podczas gali pożegnalnej nie zabrakło ciepłych słów, wspomnień, podziękowań i – jak zawsze – chwil wzruszenia. 

Drodzy Ósmoklasiści, życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach, odwagi w spełnianiu marzeń i przyjaźni, które przetrwają próbę czasu. Jesteśmy z Was dumni!

rok3

rok2

rok1

rok

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?