Za nami kolejny rok pełen nauki, wyzwań i osiągniętych celów. Uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody za swoje osiągnięcia. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Teraz pora na odpoczynek, słońce i wakacyjne przygody. Do zobaczenia we wrześniu!







