Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
z radością witam całą społeczność szkolną w nowym roku szkolnym 2025/2026. Po wakacyjnym wypoczynku wracamy do szkoły z nową energią, pomysłami i wyzwaniami, które będą nam towarzyszyć w kolejnych miesiącach nauki i wspólnej pracy.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2025 r. (poniedziałek) w sali gimnastycznej.
- uczniowie klas IV–VIII – godz. 8:00
- uczniowie klas I–III – godz. 10:00
Po części oficjalnej uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach.
Świetlica szkolna w tym dniu będzie czynna w godzinach 6:30–16:30.
Autobus szkolny kursować będzie według rozkładu:
Poranny dowóz:
- Simech – 7:30
- Klubowa – 7:33
- Zgodna – 7:35
- Zgodna – 7:37
- Szkoła – 7:43
Powrót:
- Szkoła – 12:30
- Simech – 12:35
- Klubowa – 12:38
- Zgodna – 12:40
- Zgodna – 12:42
Informujemy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie będzie obiadu w szkole.
Wszystkim uczniom życzę wytrwałości, radości z odkrywania nowych możliwości oraz wielu sukcesów w nauce. Rodzicom dziękuję za dotychczasowe wsparcie i liczę na dalszą owocną współpracę, która jest nieoceniona w procesie wychowania i edukacji młodych ludzi.
Niech nadchodzący rok szkolny będzie czasem pełnym inspiracji, odkrywania talentów i budowania atmosfery wzajemnego szacunku oraz życzliwości.
Z wyrazami szacunku
Tadeusz Baraniecki
Dyrektor Szkoły


