Inauguracja roku szkolnego 2025/2026

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

z  radością witam całą społeczność szkolną w nowym roku szkolnym 2025/2026. Po wakacyjnym wypoczynku wracamy do szkoły z nową energią, pomysłami i wyzwaniami, które będą nam towarzyszyć w kolejnych miesiącach nauki i wspólnej pracy.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2025 r. (poniedziałek) w sali gimnastycznej.

  • uczniowie klas IV–VIII – godz. 8:00
  • uczniowie klas I–III – godz. 10:00

Po części oficjalnej uczniowie spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Świetlica szkolna w tym dniu będzie czynna w godzinach 6:30–16:30.

Autobus szkolny kursować będzie według rozkładu:

Poranny dowóz:

  • Simech – 7:30
  • Klubowa – 7:33
  • Zgodna – 7:35
  • Zgodna – 7:37
  • Szkoła – 7:43

Powrót:

  • Szkoła – 12:30
  • Simech – 12:35
  • Klubowa – 12:38
  • Zgodna – 12:40
  • Zgodna – 12:42

Informujemy, że w dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie będzie obiadu w szkole.

Wszystkim uczniom życzę wytrwałości, radości z odkrywania nowych możliwości oraz wielu sukcesów w nauce. Rodzicom dziękuję za dotychczasowe wsparcie i liczę na dalszą owocną współpracę, która jest nieoceniona w procesie wychowania i edukacji młodych ludzi.

Niech nadchodzący rok szkolny będzie czasem pełnym inspiracji, odkrywania talentów i budowania atmosfery wzajemnego szacunku oraz życzliwości.

Z wyrazami szacunku

Tadeusz Baraniecki

Dyrektor Szkoły

 

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?