Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Naszym uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z realizowanych działań. Niech nadchodzące miesiące obfitują w nowe przyjaźnie, doświadczenia i okazje do uśmiechu. Wszystkiego dobrego!





Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Naszym uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z realizowanych działań. Niech nadchodzące miesiące obfitują w nowe przyjaźnie, doświadczenia i okazje do uśmiechu. Wszystkiego dobrego!




