Chłopaki na medal!

O wyjątkową atmosferę w Dniu Chłopaka zadbał Samorząd Uczniowski. Sala gimnastyczna na chwilę zamieniła się w wybieg, na którym pojawiły się modelki prezentujące różne oblicza męskiego stylu. Chłopcy wyróżnieni przez klasowe koleżanki za swoje zalety otrzymali nagrody, a męska część grona pedagogicznego została obdarowana drobnymi upominkami. Mieliśmy też okazję nagrodzić brawami Franciszka Potockiego, który osiągnął wysoki wynik w Igrzyskach Historycznych.

Panowie, raz jeszcze - wszystkiego najlepszego! 

 

dzienchlopaka2

dzienchlopaka3

dzienchlopaka4

dzienchlopaka5

dzienchlopaka6

dzienchlopaka7

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?