O wyjątkową atmosferę w Dniu Chłopaka zadbał Samorząd Uczniowski. Sala gimnastyczna na chwilę zamieniła się w wybieg, na którym pojawiły się modelki prezentujące różne oblicza męskiego stylu. Chłopcy wyróżnieni przez klasowe koleżanki za swoje zalety otrzymali nagrody, a męska część grona pedagogicznego została obdarowana drobnymi upominkami. Mieliśmy też okazję nagrodzić brawami Franciszka Potockiego, który osiągnął wysoki wynik w Igrzyskach Historycznych.
Panowie, raz jeszcze - wszystkiego najlepszego!








