4 października społeczność SP Babice obchodziła swoje wielkie święto. Nie zabrakło atrakcji! Na gości czekały liczne stoiska, pyszne przekąski, gry integracyjne, sportowe wyzwania, kolorowe dmuchańce, dobra muzyka... Sobotnie przedpołudnie upłynęło w pradziwie radosnej atmosferze:)







