Święto Edukacji

14 października to data niezmiernie ważna w kalendarzu naszych szkolnych uroczystości, wymaga więc wyjątkowej oprawy. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą akademię, która stała się punktem wyjścia do refefleksji o roli edukacji w życiu młodego człowieka oraz znaczeniu nauczyciela - mentora, który nie tylko przekazuje wiedzę, ale też inspiruje, wspiera w rozwoju i wskazuje drogę w odkrywaniu własnych talentów. 

den1

den2

den3

den4

den5

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?