Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w ogólnopolskim programie Kino Szkoła, który łączy edukację z wartościowym kinem. Uczniowie klas IV–VI rozmawiali o tym, dlaczego warto się uczyć. Uczniowie klas starszych wzięli natomiast udział w warsztatach ph. „Siła grupy – jak współpracować, żeby coś naprawdę zmienić?”






