Ruszył projekt Kino Szkoła

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w ogólnopolskim programie Kino Szkoła, który łączy edukację z wartościowym kinem. Uczniowie klas IV–VI rozmawiali o tym, dlaczego warto się uczyć. Uczniowie klas starszych wzięli natomiast udział w warsztatach ph. „Siła grupy – jak współpracować, żeby coś naprawdę zmienić?”
 
KinoSzkola1 4
 
KinoSzkola1 3
 
KinoSzkola1 2
 
KinoSzkola1 1

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?