Nie mogło nas tam zabraknąć! Świętowaliśmy razem z żołnierzami 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego. Nasi uczniowie wzięli udział w uroczystym apelu, obejrzeli pokaz walki wręcz i sprzęt, którym dysponują czerwone berety. Skosztowali także wyśmienitej wojskowej grochówki.






