Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca. Nasza szkoła przyłączyła się w tym roku do akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej organizowanej przez WOŚP w ramach Programu „Ratujemy i uczymy ratować”. Celem wydarzenia była popularyzacja wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie klas I i II przez 30 minut wykonywali masaż serca na fantomach. Całość nadzorowały wolontariuszki z klas starszych.
 
resuscytacja1resuscytacja2
resuscytacja3
resuscytacja4
resuscytacja5

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?