16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca. Nasza szkoła przyłączyła się w tym roku do akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej organizowanej przez WOŚP w ramach Programu „Ratujemy i uczymy ratować”. Celem wydarzenia była popularyzacja wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie klas I i II przez 30 minut wykonywali masaż serca na fantomach. Całość nadzorowały wolontariuszki z klas starszych.







