Szkoła pamięta - wspominamy bohaterów i pielęgnujemy pamięć. Uczniowie SP Babice upamiętnili miejsce martyrologii w naszej miejscowości.



Szkoła pamięta - wspominamy bohaterów i pielęgnujemy pamięć. Uczniowie SP Babice upamiętnili miejsce martyrologii w naszej miejscowości.


