Mnożymy na potęgę:)

Nasza szkoła bierze udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia! Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Tabliczkowa wiedza sprawdzana będzie 21 listopada - podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia.

IMG 20251103 WA0000

mnozenie1

mnozenie2

Sekretariat

Sekretariat czynny w godzinach:

Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek:  8:00 - 15:00
Środa:  8:00 - 15:00
Czwartek:  8:00 - 15:00
Piątek:  8:00 - 15:00

Tel: 338430312 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

bip

Jak do nas trafić?