Nasza szkoła bierze udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia! Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Tabliczkowa wiedza sprawdzana będzie 21 listopada - podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia.





